KONST / Litografier / Grafiskt blad 15406010
*
nr 1540 6010
Rikke Darling
(f. 1975), Danmark
Grafiskt blad, "Bubbles". Signerad, numrerad 31/100. Giclee fine art. Bildmått: 50X40 cm, oramat löst blad, bladets mått: 50X40 cm
Rikke Darling, dansk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 maj 2023
kl 20:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/5 12:40:25
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danmark dansk dansk design danska danskt europa giclee fine art giclée litografier norden oramat löst blad rikke darling skandinavien skandinavisk
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49
*
Rikke Darling
Rikke Darling, dansk bildkonstnär född 1975.
nr 1540 6010
Rikke Darling
(f. 1975), Danmark
Grafiskt blad, "Bubbles". Signerad, numrerad 31/100. Giclee fine art. Bildmått: 50X40 cm, oramat löst blad, bladets mått: 50X40 cm
Rikke Darling, dansk bildkonstnär född 1975.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 maj 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/5 12:40:25 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danmark dansk dansk design danska danskt europa giclee fine art giclée litografier norden oramat löst blad rikke darling skandinavien skandinavisk
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49